صفحه اصلی / خانه داری / یک راه ساده برای برق انداختن آینه و شیشه رسوب گرفته

یک راه ساده برای برق انداختن آینه و شیشه رسوب گرفته

روش برق انداختن آینه حمام رسوب گرفتهآینه حمام ما پر از قطرات آب بود که روی آن رسوب کرده بود و هرچی می شستم پاک نمی شد، حتی با سیم ظرف شویی! اما بلاخره با یک روش عالی همه لکه های آینه و شیشه توالت و حماممان را پاک کردم. ادامه مطلب را بخوانید تا با بهترین روش برای تمیز کردن و برق انداختن آینه و از بین بردن لکه های سخت روی آن، آشنا شوید.

برق انداختن آینه رسوب گرفته و پر از لک :

باید بگم خیلی ساده است. وسایل مورد نیاز برای تمیز کردن آینه پر از لک و رسوب تنها خمیردندان و یک دستمال نخی است.

دستمال را خیس کنید، به آن خمیردندان بزنید و روی آینه بکشید. وقتی مطمئن شدید همه جای آینه را پاک کردید؛ با آب آینه را بشویید. با این راه ساده تمام لکه های آینه را از بین می رود.

من بعد از اینکه شیشه و آینه را تمیز کردم با همان پارچه و خمیر دندان روی شیر دست شویی هم که پر از لک های بخار آّب و رسوب بود؛ کشیدم. با این روش خیلی خوب تمیز شد و الان برق می زند. خیلی از این روش راضی بودم. چون هم ساده بود و هم در دسترس؛ و البته جواب خیلی خوبی هم گرفتم.

بهترین روش تمیز کردن آینه دارای لک و رسوب و تمیز کردن شیرآلات رسوب گرفته

حتما بخوانید: ۳ کاربرد خمیردندان در خانه

در جای دیگری خواندم از سرکه هم میتوان استفاده کرد. بخاطر همین این روش را هم امتحان کردم و مخلوط مایع ظرف شویی و سرکه را که برای شستن ظرف هایم استفاده می کنم، به پارچه زدم و آینه را با آن تمیز کردم. خوب بود و مقدار زیادی از رسوبات و لکه های آینه پاک شد؛ اما مثل خمیردندان نبود. خمیردندان برای برق انداختن آینه خیلی بهتر عمل کرد.

در ادامه بخوانید: ۴ استفاده مفید از سرکه در خانه

چاره دان محل انتقال تجربیات است. پس لطفاً شما هم تجربیات و نظرات خود را بیان کنید. نظرات شما برای من انرژی بخش و بسیار ارزشمند است.

یک راه ساده برای برق انداختن آینه و شیشه رسوب گرفته
3.6 از 17 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *