صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

سلام

داستان چاره دان از اونجایی شروع شد که من با یک مشکل اساسی دست و پنجه نرم می کردم و بعد از حل اون مشکل متوجه شدم که فقط من همچنین مشکلی نداشتم و خیلی ها مثل من این تجربه رو داشتن.

با خودم گفتم کاش قبل از این، راهی بود تا من از تجربیات دوستانم در این زمینه آگاه بودم و کمک می گرفتم تا اینقدر وقت و انرژیم به هدر نمی رفت. اینجا بود که ایده چاره دان به ذهنم رسید و دوست داشتم جایی باشد برای انتقال تجربیاتمون به هم دیگه، تا بهترین استفاده را از گرانبهاترین چیزی که داریم یعنی زمان داشته باشیم.

همه‌ی ما با گذشت زمان، تجربه‌های مختلفی در زندگی کسب می‌کنیم. تجربه‌هایی که گاه به سادگی کسب شده‌اند و گاه با هزینه‌ی بسیار. احتمالاً برایتان پیش آمده که از فردی دیگر به شما تجربه‌ای انتقال داده شده. تجربه‌ای که باعث شده شما آن راه آزموده را دوباره نپیمایید، آن هزینه‌ها را دوباره ندهید و نهایتاً چند گام جلوتر، باشید.

تجربه‌ها زنده‌اند، تا زمانی که در یادها قرار دارند. تا زمانی که فرد به فرد انتقال می‌یابند و استفاده می‌شوند. با در اختیار قرار دادن تجربه‌ی خودمان به دیگری، از ما چیزی کم نمی شود. اما موجب زندگی بهتر و با کیفیت بیشتر، برای یک فرد دیگر یا حتی جامعه خواهد شد.

چاره‌ دان، برای زنده‌‌نگه داشتن تجربه‌ها بنا شده. بیایید به یکدیگر تجربه هدیه دهیم، هدیه‌ای از جنس زمان.

در چاره دان به موضوعات خانه داری، سلامت، آشپزی، مهارت زندگی و تجربه ها و ترفند های کاربردی در موضوعات مختلف که هر فرد روزانه با آن سروکار دارد، پرداخته می‌شود.

اگر چاره دان را دنبال می کنید این موارد را در نظر داشته باشید:

همه مطالب چاره دان تجربی نیست. بعضی اوقات مطلبی را قرار می دهیم تا شروعی باشد که شما یا دیگران تجربه خودتان را در آن زمینه در اختیار همه کسانی که آن پست را می خوانند قرار دهید و بهشون کمک کنید. بنابراین صحت همه مطالب را نمی توانیم صد در صد تضمین کنیم.

ما برای تأمین بخشی از درآمدهای خودمان در بعضی از قسمت های صفحات چاره دان تبلیغات نمایش می دهیم. به این توجه داشته باشید در مورد تبلیغاتی که در چاره دان پخش می شود ما هیچ مسئولیتی نداریم و تشخیص صحت آنها بر عهده خود مخاطب است.

از اینکه چاره دان را انتخاب کردید مفتخریم و امیدوارم با انتقال تجربیاتتون ما رو در این امر همراهی کنید. 

اگر تجربه ای دارید باعث افتخار ماست که از طریق این لینک برای ما بفرستید تا در اختیار همگان قرار دهیم.

 

با احترام،

سعیده اسلامیان مدیر و مؤسس چاره دان