صفحه اصلی / مهارت زندگی / علمی و کاربردی / پاک کردن چسب قطره ای از دست با دو روش – از بین بردن چسب یک دو سه از پوست

پاک کردن چسب قطره ای از دست با دو روش – از بین بردن چسب یک دو سه از پوست

پاک کردن چسب قطره ای از دست:

تا حالا شده بخواهید از چسب یک دو سه (یا چسب قطره ای) استفاده کنید و بطور اتفاقی قطرات چسب روی دستتان بیافتد، همانطور که می‌دانید پاک کردن چسب قطره ای از دست کار سختی است و با شستن معمولی دست، این چسب از روی پوست پاک نمی شود.

من دیشب از چسب قطره ای استفاده کردم و مقداری از آن روی دستم ریخت. ۳ روش برای پاک کردن چسب قطره ای از پوست می دانستم. هر سه روش را امتحان کردم و ۲ روش آن جواب داد؛ که در ادامه توضیح خواهم داد.

روش اول :

برای پاک کردن چسب قطره ای از دست من شنیده بودم روغن زیتون جواب می دهد. آن را روی دست زدم و بعد از ۱۰ دقیقه تلاش به نتیجه رضایت بخشی نرسیدم. و دستم پاک نشد.

اما راه دیگری که شنیده بودم، استفاده از استون برای از بین بردن چسب قطره ای از پوست بود. بنابراین با استون و لاک پاک کن امتحان کردم. خوشبختانه خیلی خوب و سریع تمام چسب ها از دستم رفت و تمیز شد.

بنابراین سریع ترین روش برای پاک کردن چسب قطره ای از دست استفاده از استون یا لاک پاک کن است.

حتماً بخوانید: پاک کردن رنگ زردچوبه از دست و  تمام سطوح

روش دوم :

این روش نسبت به روش بالا زحمت بیشتری می‌خواهد. اما این راه هم برای پاک کردن چسب قطره ای از دست جواب می‌دهد. استفاده از این روش را برای وقتی توصیه می‌کنم که لاک پاک کن یا استون در دسترس نداشتید.

در این روش باید دست خود را زیر آب گرم بگیرید. (آب هرچی گرم‌تر باشد، بهتر است. اما تا حدی که دست نسوزد.) بعد دست خودتون را روی یک سطح زبر بکشید. مثل دیوار سیمانی، با چند دفعه تکرار کردن چسب از روی دست پاک می‌شود.

اینم از تجربه من در پاک کردن چسب قطره ای لطفاً اگر شما راه دیگری برای از بین بردن چسب قطره ای از پوست می شناسید؛ با ما در نظرات به اشتراک بگذارید.

در ادامه بخوانید : ۵ ترفند کاربردی در خانه داری

پاک کردن چسب قطره ای از دست با دو روش – از بین بردن چسب یک دو سه از پوست
4.5 از 6 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *