خانه داری

ترفند خانه داری – تمیز کردن مخلوط کن با روش ساده – همراه با ویدیو

در این پست قصد داریم یک ترفند خانه داری را برای شما بیان کنیم. معمولاً برای درست کردن انواع آبمیوه و دسر، از اینکه از مخلوط کن استفاده کنیم، اجتناب می‌کنیم. چراکه شستن آن برایمان سخت است.
اما در اینجا ما راه ساده‌ای برای شستن مخلوط کن به شما ارائه می‌دهیم؛ تا علاوه‌بر اینکه خیلی راحت تیغ آن تمیز می‌شود، دیگر نباید نگران این باشید که دستتان در هنگام تمیز کردن آن زخمی شود.

برای تمیز کردن مخلوط کن خود کافی است:

  • اول یک دور آن را آبکشی کنید.
  • بعد یک چهارم آن را آب کنید. ۳ تا ۴ قطره مایع ظرف شویی داخل آن بریزید. درب آن را ببندید و مخلوط کن خود برای چند ثانیه روشن کنید؛ تا با چرخش آب و مایع ظرف شویی مخلوط کن شما شسته شود.
  • حالا آب و کف داخل آن را را خالی کنید و یکبار دیگر آن را آبکشی کنید.
  • برای اینکه مطمئن شوید تیغ آن هم تمیز شده و حاوی کف نیست یک بار دیگر آن را تا یک چهارم، آب کنید و بگذارید تا چند ثانیه روشن باشد.

شاید با این توضیحات شستن آن سخت به نظر بیاید. اما با دیدن ویدیویی که ما برای شما آماده کرده‌ایم، خواهید دید که تمام این مراحل کم‌تر از یک دقیقه زمان می‌برد.

پیشنهاد میکنیم حتما این ویدیو را ببینید:
 
کپی‌کردن مطالب چاره‌دان به هرشیوه و هرعنوان جایز نیست. لطفاً به خواسته چاره‌دان احترام بگذارید

سعیده اسلامیان

طراح و نویسنده سایت چاره دان؛ عاشق برنامه‌نویسی، نوشتن و آشپزی هستم و هر سه به من آرامش می‌دهند. امیدوارم و سعی می‌کنم که چاره‌دان را دوست داشته باشید و آن را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

ببخشید مزاحم خواندنت میشم

خواستم دعوتت کنم چاره دان رو دنبال کنی و تازه‌ترین مطالب ما در زمینه آشپزی، خانه‌داری و ترفندهای کاربردی دیگه رو هرهفته داغ در ایمیلت بخوانی…

ایمیل ندارید! از اینستاگرام ما را دنبال کنید.(کلیک کنید)