صفحه اصلی / مهارت زندگی / علمی و کاربردی / ۵ مدل زیبا و خلاقانه برای کادو کردن جعبه و کتاب (به همراه فیلم)

۵ مدل زیبا و خلاقانه برای کادو کردن جعبه و کتاب (به همراه فیلم)

مدل خلاقانه برای کادو کردن جعبه و کتاباگر دوست دارید کادویی که هدیه می دهید در همان نگاه اول هم، متفاوت باشد باید به شکل کادو گرفتن اون هدیه هم توجه کنید. در این پست با ۵ ایده متفاوت و زیبا برای کادو کردن جعبه و کتاب آشنا می شوید که هدیه شما را خاص می کند.

به نظرمن وقتی ما یک هدیه را کادو میگیریم شکل اون کادو علاوه بر اینکه نشان از سلیقه ماست، مشخص می کند شخصی که اون هدیه را به او می دهیم چقدر برای ما مهم بوده و ما او را دوست داریم. بنابراین بهتر است برای نحوه کادو گرفتن هدیه های خود هم وقت بگذاریم.

ایده های خلاقانه برای کادو کردن جعبه و کتاب

این ۵ مدلی که در برای کادو کردن جعبه گذاشتم سعی کردم آسان باشد تا به راحتی و بدون ابزار خاصی بتوانید به زیباترین شکل هدیه خودتون رو کادو بگیرید. امیدوارم  با استفاده از آن ها به بهترین و متفاوت ترین نحو هدیه خود را کادوپیچ کنید.

از آنجا که در ویدیوهایی که در ادامه قرار دادم به طور کامل روش ها را می بینید دیگر در اینجا توضیحات آن ها را قرار نمی دهم و با تماشای آن ها به راحتی می توانید تمام مراحل را انجام دهید.

ترفند ۱ و ۲ برای کادو کردن جعبه و کتاب:

نکته: برای ترفند شماره یک باید کاغذ کادو دو رو باشد. ترقند ۱ و ۲ برای کادو کردن کتاب است اما می توان برای کادو کردن جعبه هم بکار گرفت.

ترفند خلاقانه ۳ و ۴ و ۵ برای کادو کردن :

کادو کردن جعبه و کتاب با روش های متفاوت

نکته: برای کادو کردن با ترفند شماره ۴ باید اندازه کاغذ کادو مطابق تصویر زیر باشد.
اندازه مناسب برای کادو کردن جعبه و کتاب با ترفند 4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *